עמוד ראשי ◄ מי אנחנו? ◄ צמחי תועלת מיוחדים


נפוליטוס

הנפוליטוס הוא זן של צבר אפונטייה ללא קוצים. לא אוכלים את הפרי אלא את העלים הבשרניים מלאי המיץ. הוא נחשב למאכל נפוץ בדרום אמריקה.
אוכלים אותו טרי בקטיף ישר מהצמח (ללא קוצים) ואז טעמו מזכיר אפונה טרייה.
יש אפשרות להוסיפו לתבשילים, לאחר הבישול טעמו דומה לגמבה. אפשרות נוספת היא להכין ממנו צ'יפס או שניצל בטיגון/

   


יופורביה

יופורביה הוא צמח ממשפחת החלבלובים, הוא דמוי קקטוס. הוא צרכן מים קטן ואוהב מלחים ולכן ניתן לשתול אותו בשטחים בעיתיים לא מנוצלים. לצמח יש שרף לבן שבו יש אנרגיה אצורה. ובתהליך התססה (הדומה לתהליך ייצור יין) נוצר גז מתאן המשמש לאנרגיה.

  

אלוורה

צמח ממשפחת העיריתיים הידוע בתכונותיו הרפואיות. השימוש באלוורה הן חיצוני והן פנימי. הג'ל המופק מהחלק הפנימי עשיר בחומרים רבים כגון: ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וחומרים התומכים במערכת העיכול. כיום בעיקר נפוץ השימוש החיצוני בג'ל אלוורה כמקל ומרפא כוויות ומרפא פגעי עור שונים כמו: מעיכות, עקיצות וגירויים. האלוורה יכול לעזור גם במקרי אקזמה ומחלות עור פיטרייתיות. שימוש נוסף בג'ל אלוורה כתוסף במגוון מוצרי קוסמטיקה לטיפוח העור והשער.

  


הודייה

הודייה הוא סוקולונט שמוצאו מדרום אפריקה באזור נמיביה ומדבר קלהרי. החומר הפעיל בהודייה משגר למוח תחושת שובע ולכן השימוש בהודייה יכול להפחית שלושים עד חמישים אחוז מצריכת הקלוריות היומית של המשתמש. הסוד של ההודייה ידוע כבר מזה שנים בשבטים באפריקה. הבושמנים משבט ה"סאן" נוהגים לקחת אותו למסעות ציד ולחסוך בצידה לשהייה ארוכה בשטח.

  
  תפריט מוצרים:
הודיה פרביפלורה - קפסולות   הודיה פרביפלורה -..
₪159.00
הודיה פרביפלורה - טינקטורה ( טיפות )   הודיה פרביפלורה -..
₪159.00

spacerחנות      סודות ההודיה      שאלות נפוצות      מי אנחנו?


עיצוב | בניית אתר | UX\UI: סטרוברי סטודיו למיתוג
Powered by Shopsystem